Žádná zahradní párty pro dospělé i děti se neobejde bez jednorázových obalů na jídlo a nápoje

31 srpna, 2021 By admin

Žádná zahradní párty pro dospělé i děti se neobejde bez jednorázových obalů na jídlo a nápoje

Pokud pořádáte zahradní oslavu nebo posezení pro děti nebo dospělé, tato událost se neobejde bez servírování pokrmů, chuťovek, sladkostí, salátů a samozřejmě nápojů. Teď si asi povzdechnete, kde vzít tolik nádobí a jak se pak popasovat s jeho umýváním. Jednoduché řešení nabízejí jednorázové obaly. Naleznete je na stránkách https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-misky-vanicky-a-kbeliky-plastove-katskup110.php.

Široká nabídka společnosti Jarico

Společnost Jarico působí v oblasti nabídky jednorázových obalů velmi dlouhou dobu. Díky tomu získala řadu cenných zkušeností a postřehů, které se odrážejí v její současné nabídce. Ta zahrnuje produkty, jak pro výrobce lahůdek, tak i hotových pokrmů. Objednat si však můžete jednorázové obaly a nádobí i na zahradní párty. Vyhnete se tak hromadě špinavého nádobí. Chystáte ovocné nebo zeleninové saláty? Pak se vám budou hodit jednorázové misky nebo talířky. Budete grilovat a máte připravené domácí hamburgery, nakládané sýry na gril, špízy nebo třeba zeleninu? Pak rozhodně vyzkoušejte jednorázové boxy určené právě pro tyto pokrmy. Máte oslavence, kterému jste nachystali dort? Prohlédněte si nabídku jednorázových misek nebo talířů. Ke konzumaci nápojů jsou pak určené jednorázové kelímky různých objemů.

BIO hraje prim

V současné době se dostává do popředí nabídka BIO produktů. I takové Jarico nabízí. Zavítejte na https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-bio-boxy-a-misky-na-jidlo-katskup9535.php a nechte se inspirovat. Jednorázové boxy, kornoutky nebo misky z této kategorie se vyrábějí z recyklovaných a ekologických materiálů. Pro výrobu některých se používá cukrová třtina nebo lepenka ekologického charakteru. Velmi oblíbené jsou i kousky, které můžete použít do mikrovlnné trouby. Pro jejich výrobu jsou určené certifikované lepenky.