Chcete se zbavit svého vozu? Nechte ho ekologicky zlikvidovat

28 ledna, 2023 By admin

Chcete se zbavit svého vozu? Nechte ho ekologicky zlikvidovat

Když si pořizujeme vůz, přejeme si, aby nám vydržel co nejdéle. Víte o tom, že většina vozů na českých silnicích je starší než 10 let? Lidé si svých vozů většinou váží, opravují je a snaží se je mít tak dlouho, dokud to jde. Konec je však nevyhnutelný, žádný vůz nevydrží věčně a přijde čas, kdy je nutné ho zlikvidovat. Existuje jen jeden legální způsob, jak se vozu zbavit a tím je ekologická likvidace vozidel.

Jak vůz ekologicky zlikvidovat?

Ekologicky se vůz likviduje tak, že se předá certifikované společnosti, která se tím zabývá. Rozhodně nedávejte vůz žádným překupníkům, abyste si nezadělali na zbytečné problémy. Pokud žádnou vhodnou společnost neznáte, obraťte se na SbohemAUTO.cz. Jde o experty ve svém oboru kteří nabízí podstatně výhodnější podmínky než jejich konkurence. V první řadě si pro váš vůz přijedou, čímž vám ušetří mnoho času a starostí, zejména tehdy, pokud už váš vůz není pojízdný nebo mu propadla technická.

Pro vůz si pracovník přijede kamkoliv po ČR a kromě likvidace osobních vozidel si můžete nechat zlikvidovat i nákladní vůz. Vůz vám nebude zlikvidován jen zdarma, dostanete za něj zaplaceno, Zajímá vás ekologická likvidace cena? Stačí vyplnit kontaktní formulář na webu společnosti nebo se obrátit na její bezplatnou infolinku. Sdělíte informace o voze a následně vám bude sdělena částka. Za svůj vůz můžete dostat až 5 tisíc korun. Při odtahu vozidla vám bude vystaveno Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Vyplatí se obrátit na společnost, u které je zákazník na prvním místě. SbohemAUTO.cz je vám k dispozici nonstop, tedy 24 hdin denně, 365 dní v roce. Pokud se potřebujete zbavit vozu, kdykoliv společnost kontaktujte a ona se postará o co nejrychlejší vyřízení.