Provozujete e-shop? Rozhodně si k němu pořiďte mobilní aplikaci

11 listopadu, 2023 By admin

Provozujete e-shop? Rozhodně si k němu pořiďte mobilní aplikaci

Mobilní telefon je moderní přístroj, který již dávno neslouží pouze pro telefonování. Současné modely nabízejí i celou řadu zajímavých funkcí. Chytré mobilní telefony umožňují používání užitečných aplikací z celé řady oblastí našeho života. Jednou z nich je i aplikace pro eshop.

Co nabízí aplikace pro eshop?

Pro majitele e-shopu nabízí snazší spojení s koncovým zákazníkem a získávání zákazníků nových a to díky používání mobilního zařízení. Mezi další velké výhody patří užitný design, možnost vlastního loga nebo propagace značek.

Ovládání aplikace je pro koncového jednoduché a srozumitelné. V případě, že si objednáte vytvoření mobilní aplikace, na požádání vám budou poskytnuty zdrojové kódy ke klientské části, díky čemuž si budete moci sami upravovat aplikace dle vlastních potřeb.

Nemusíte se obávat zásahu aplikace do stávajícího či nově vzniklého e-shopu. Její fungování je nezávislé. Vyhledávání funguje podle různých hledisek – dle fotografií, informací nebo můžete využít čárový kód. Produkty lze kategorizovat podle nejprodávanějších.

Jakmile bude aplikace vytvořena zákazníci si ji budou moci stáhnout na google play. Odkaz na aplikaci můžete mít umístěný na stránkách e-shopu a její šíření není nijak omezeno. Aplikaci může využívat libovolný počet uživatelů.

Před linkbuildingem by měl proběhnout kvalitní výzkum klíčových slov, který vám dá ucelený pohled na tvorbu a optimalizaci obsahu. S tím vám může pomoci Mr. Phoenix a jeho pokročilá analýza klíčových slov.

Na koho se obrátit?

Pokud se rozhodnete pro tvorbu mobilní aplikace pro váš e-shop, obraťte se na odborníky na Mobilnieshop.eu, kde získáte aplikaci až 6x levněji než u konkurence. Nabízejí mobilní aplikace pro širokou škálu zájemců. Může se týkat jak o prodejce velké, tak i malé. Lze si objednat aplikace jak pro Android, tak i pro iOS.

I cenová nabídka je velmi přijatelná. Podrobnější informace o ceně a instalace naleznete na stránkách společnosti.