Sháníte spolehlivého dodavatele vysokorychlostního internetu?

8 listopadu, 2019 By admin

Sháníte spolehlivého dodavatele vysokorychlostního internetu?

V dnešní době je jen velmi málo lidí bez stabilního domácího internetu. Většinou se jedná o postarší občany na pokraji důchodového věku, kteří nechtějí mít s moderní technologií nic společného. Na druhé straně jsou mladé páry nebo obchodní společnosti, jež poptávají co nejlevnější vysokorychlostní internet. Tím pádem by se měli obrátit na regionální dodavatele, kteří jim svými službami jistě vyhoví.

Potřebujete internet ve firmě?

Jestliže potřebujete kvalitní a stabilní internet do vaší firmy, pak byste jistě měli zvolit technologii Ceragon. Jde o profesionální řešení připojení páteřních spojů, které je naprosto vhodné pro větší podniky nebo rodinné firmy. Vyznačují se velkou frekvencí i vynikající propustností. Poskytovatel internetu by vám určitě měl poradit, kterou technologii si zvolit. Ve vaší firmě se neztratí ani Wi-Fi router, který ocení zejména vaši zaměstnanci.

Kolik stojí vysokorychlostní internet?

Za vysokorychlostní připojení k internetu zaplatíte přibližně 700 Kč každý měsíc. Za tuto cenu získáte rychlost až 300 Mb/s. Kdo se v této oblasti neorientuje, tak mu pochopitelně takové číslo nic neřekne. Jen pro představu, s takovou rychlostí stáhnete 700 MB dat asi za 30 sekund. Většinou se totiž jedná o optické připojení, které je jednak velice spolehlivé, ale také velmi rychlé. Tomu samozřejmě odpovídají i měsíční sazby.

Jaké je pokrytí?

Pro připojení k internetu je ovšem zásadní otázka pokrytí. Většina naší republiky je pokryta signálem plošných dodavatelů, ale i přesto se v některých oblastech prosazují regionální dodavatelé. Nejinak je tomu v okolí Teplic. Kolem tohoto města je pokrytí vysokorychlostním internetem naprosto bezchybné, tudíž se opravdu nemáte čeho bát.

Jestliže sháníte spolehlivého dodavatele internetu, pak si pozorně prostudujte co nejvíce nabídek. Prostor dejte i regionálnímu poskytovateli, neboť se snadno může stát, že vyjde ve všech hlediscích lépe než dodavatel plošný.