Pronajměte si audiovizuální techniku na vaši akci

1 srpna, 2019 By admin

Pronajměte si audiovizuální techniku na vaši akci

Chystáte větší narozeninovou oslavu, svatbu, školení, firemní akci či jakoukoli jinou akci? Pak myslete na to, že by na vaší pořádané akci neměla chybět audiovizuální technika, která umožní sdílet s ostatními vaše obrazová, textová nebo jiná data. Pronájem projekční techniky je pak ideální volbou, jak si užít profesionální projekci a ušetřit mnoho peněz. Na českém trhu nabízí pronájem AV techniky například společnost Economic Service. A jaká zařízení si můžete půjčit?

Projektory

Rádi byste něco na své akci promítli? Pak budete potřebovat především projektor. Společnost Economic Service nabízí pronájem projektorů pro menší i velké prostory. Ve své nabídce má laserové projektory, které vám zajistí dokonale ostrý a čistý obraz. Text ve vaší prezentaci tak bude čitelný i ze zadních míst vámi zvolené místnosti. Projektor vám společnost zapůjčí na jakoukoli akci v celé České republice.

Projekční plátna

Pro promítání jsou potřeba také projekční plátna, proto společnost poskytuje i pronájem pláten. Jedná se o samostojná plátna se speciálním rámem a stojanem z hliníku, a to až do velikosti 5 m. Díky této velikosti vám tak bude umožněna skvělá podívaná. Vaše obrazová i textová data, tak budou dobře viditelná. Bude to v podstatě jako byste seděli v kině.

Monitory

Společnost poskytuje i pronájem monitorů. Vybírat můžete z pronájmu LED obrazovek, a to malých monitorů i velkých full HD monitorů pro velké akce. Dále NEC monitorů či špičkové monitory značky Samsung. LED obrazovky využijete především jako doplněk k hlavní projekci, a to ve složitějších prostorech. Díky tomu tak budete mít jistotu, že na vaši prezentaci uvidí všichni účastníci akce.

Společnost Economic Service poskytuje i profesionální služby v oblasti ozvučení akcí i jejich osvětlení. Veškeré přístroje si samozřejmě můžete i zakoupit.