Rychlá dovolená – kam odjet na dovolenou?

20 srpna, 2019 By admin

Rychlá dovolená – kam odjet na dovolenou?

Nejste zrovna milovníci plánování? Ještě v červnu nevíte, kam vyrazíte na dovolenou, protože je pro vás ještě brzo plánovat. Možná máte hodně práce, nevíte ještě přesně, kdy si vzít dovolenou v práci, aby to nenarušilo chod, případně vedení firmy. Rádi se rozhodujete spontánně? Prostě se rozhodnete, že jedete na dovolenou, jdete do cestovní kanceláře a tam si prostě vyberete něco a odjedete? Nebo se rozhodnete, domluvíte se s partou přátel, sednete do auta a jedete do cíle? Vybrat dovolenou na rychlo nemusí být nijak těžké a složité. Kupříkladu takové Chorvatsko je ideální!

Řešením je rychlá dovolená

Sbalit se a vyrazit jen tak, bez nutnosti nějakých dlouhých a táhlých rezervací? Je tohle váš styl? Můžete jít do toho! Cestovní kanceláře mají stále k dispozici zájezdy na poslední chvíli, kdy odlet je v řádu pár dní. Nejste zrovna nadšení z toho, že byste platili cestovní kanceláři velké peníze? Chcete k moři, ale za rozumné peníze? Klidně autem, protože když se vás sejde víc, není problém si užít dobrou zábavu. A last minute Chorvatsko je k tomu jako stvořené! I zde můžete narazit na dovolenou, jejíž nástup či odjezd je za pár dní. Jednoduše, bez stresu a dlouhých příprav!

Dovolená, na které si užijete

Spontánní nápady jsou od toho, aby se realizovaly. Jedete-li autem, pak jste pány svého času, můžete si zastavit, kde se vám bude líbit, udělat si kratší či delší pauzu a to bez problémů. Dovolená levně tak nemusí představovat problém, protože najdete-li si ubytování v soukromí, náklady na cestu si rozdělíte, pak to není problém. Užít si dovolenou u moře s přáteli nebo s rodinou tak nebude problém. Jednou za rok vyrazit na dovolenou tam, kde se vám líbí nebo tam, kde jste rádi, není složité. Nejste-li plánovací jedinci, pak zvolte last minute způsob dovolené.