Vizitky: Čemu se vyhnout při jejich tvorbě?

22 června, 2019 By admin

Vizitky: Čemu se vyhnout při jejich tvorbě?

Žádnému podnikateli či firmě by neměl chybět základní propagační materiál, kterým jsou vizitky. Důležité je, aby byly vizitky vkusně zpracovány a odpovídaly designem vaší firmě. Jak si poradit s tvorbou vizitek a jejich následným tiskem?

Grafická stránka

Důležité je, aby byla grafická stránka vizitek dobře propracována. Rozhoduje především font zvoleného písma, ale i kvalita obrázků či symbolů, které budou na vizitku umístěny. To vše by mělo být sladěné a v dobré kvalitě, aby výsledný produkt dobře reprezentoval vaši firmu. Grafika by měla být zpracována originálně, ale myslete na to, že méně je mnohdy více. Různé fonty, obrázky a symboly se na vizitky opravdu nehodí. Ideální je se při tvorbě vizitek poradit s grafikem, který vás nasměruje správným směrem.

Náležitosti

Vizitka má samozřejmě také mnoho náležitostí. Chybět na ní nesmí vaše jméno, pozice ve firmě, kontaktní údaje na vás či na firmu a sídlo firmy. Mnohdy stačí jen číslo na mobilní telefon, ale vhodná je i e-mailová adresa. Vyplňujte do vizitky jen zásadní informace. Příliš mnoho informací zbytečně mate a působí přeplácaně.

Dobré jméno

Pravdou je, že vizitka zastupuje vás i vaši firmu. Pokud bude opravdu nevkusně vypracována, bude na ni příliš mnoho informací, obrázků a nevzhledné grafiky, může odradit i potencionální klienty. Dbejte proto na to, aby byla vizitka zpracována vkusně.

Tisk

Nutné je dbát i na kvalitní tisk vizitek, který zajistí Printuj.cz. Už se nemusíte obávat rozmazaného výsledku či něčeho, co jste neočekávali. Kvalitní tisk vizitek bude v tomto případě zajištěn a vy se můžete těšit na dobrý výsledek. Pořiďte vizitky i vaší firmě. Vizitka slouží jako přímý propagační materiál a nejčastěji se předkládá klientovi, který vás díky ní může později kontaktovat.