Sledování zvěře – pomůže myslivcům i milovníkům zvířat!

1 ledna, 2019 By admin

Sledování zvěře – pomůže myslivcům i milovníkům zvířat!

Jste milovníci zvířat? Nebo jen máte ve svém okolí někoho, kdo rád na hodiny odejde do lesa, potuluje se po něm, sleduje zvířata? Či jste myslivci, kteří by rádi zefektivnili svou práci? Všem může pomoci malá a na první pohled nenápadná krabička, která však vydá za dva! Právě to všechno vám může poskytnout obyčejná fotopast. Co všechno takový malý zázrak umí?

Krabička, která toho spoustu umí

Zamyslete se. Máte-li rádi přehled o tom, jaká zvířata se ochomýtají v blízkém lese nebo rovnou okolo vaší chaty někde na okraji lesa, pak je právě tato krabička tím pravým pomocníkem. Nemusíte na posedu trávit hodiny čekáním, až se zvířata objeví. Tato krabička vám pomůže odhalit orientační čas, kdy se které zvíře objevuje. Podobně jsou na tom myslivci, kteří tak mohou monitorovat, co se děje v lese, který spravují. Usnadňuje jim to například také krmení zvířat v zimě. Fotopast jim pomůže pozorovat okolí a vědí, kdy ke krmelci chodí zvířata a mohou jim vždy krmení připravit.

Kvalita a spolehlivost, to je to, co jako milovníci zvířat a myslivci čekáte od takovéto krabičky. Bunaty s.r.o. přináší kvalitní kousky, které si zamilujete. Mají zemité a tmavé odstíny, takže jí bez problémů zakryjete v přírodě listím či čímkoliv jiným a nikdo ji neuvidí. Jsou cenově dostupné, vhodné pro snímání během dne i v noci!

Jednotlivé fotopasti mohou mít nepatrný přísvit, který poskytuje ostré a jasné fotografie. Pokud nechcete zvířata vyplašit nebo jakkoliv narušit jejich počínání, pak můžete pořídit přístroj se zcela neviditelným přísvitem. Jednotlivé druhy volíte podle toho, co od produktu očekáváte, některé kousky snímky uchovávají na SD kartě, jiné mohou fotografii poslat na e-mail či jako MMS. S fotopastmi značky Bunaty budete mít všechna zvířata v okolí plně pod kontrolou.