Fotopasti – chrání majetek či monitorují zvěř

2 ledna, 2019 By admin

Fotopasti – chrání majetek či monitorují zvěř

Fotopast je produkt, který může pomoci hned v několika ohledech. Když se vám dostane do ruky, jde o malou krabičku, která je na první pohled úplně obyčejná. Když jí však necháte dělat svou práci, uvidíte, co všechno vám může zajistit, všem konkrétně umí pomoci. Je jednoduchá na ovládání, přináší spoustu jednoduchých výhod a může pomoci ochránit váš majetek nebo také pečlivě monitorovat zvěř ve vašem okolí. Stačí si jen vybrat, k čemu jí budete chtít využívat.

Pomocník při monitorování zvířat

Máte doma nadšeného milovníka zvířat? Nebo myslivce či milovníka přírody? Ať už to je jakkoliv, tráví jistě spoustu času venku, v přírodě, nejlépe v lese. Pokud vy nebo někdo ve vašem okolí rád sleduje zvířata, pak se jistě vyplatí fotopast Bunaty. Ta totiž umí v mnoha ohledech pomoci. Fotí naprosto bez hluku, má neviditelné noční snímání, takže díky tomu uvidíte na snímcích všechna zvířata, která se objeví v okolí lesa, vašeho domu. Mnoho myslivců ji využívá právě v zimě, kdy monitorují pohyb zvířat u krmelce. Tak mnohem lépe zajistí krmení pro zvířata a nebudou je v danou dobu rušit. Jsou ideálními pomocníky v mnoha ohledech.

Pomáhá chránit váš majetek

Potřebujete mít přehled a kontrolu nad tím, kdo se pohybuje okolo vašeho domu, chaty, chalupy, zahrady nebo jakékoliv jiné nemovitosti? Chcete vědět, kdo se vám případně může vloupat do vašich nemovitostí, v kolik přišel pošťák nebo kdo se okolo pohyboval? Pak můžete vyzkoušet fotopasti Bunaty. Jsou skvělými pomocníky v tomto ohledu. Ideální pro chaty, chalupy a zahrady, kam jezdíte jen na víkend a v zimě zde nebýváte takřka vůbec. Jednotlivé kousky disponují neviditelným světlem, takže při focení je takřka neviditelná. Disponuje zemitým zbarvením, takže je snadno maskovatelná. Využijte tyto kousky pro vaši lepší ochranu. Uvidíte, jak skvěle pomůže!