Měření výkonu

Prosinec 19, 2018 By admin

Měření výkonu

Chiptuning má u mnoho řidičů pejorativní vyznění, protože si při něm často představí mladého řidiče ve starším voze s estetickými úpravami, které ne vždy vypadají příliš dobře, chromovanou koncovkou výfuku, která je kompletně celá očouzená od spalin. Jenže chiptuning, pokud je udělán správně, může být velkým pomocníkem a to hlavně standardním řidičům.

Co chiptuning umí

Chiptuning motoru je zásah do řídicí jednotky vašeho vozu, která je ve svém továrním nastavení nastavena tak, aby motoru povolovala určitý výkon, a zároveň aby mu říkala, kolik paliva má spotřebovat.

Odborný zásah do této jednotky, zvaný chiptuning, přenastaví naučené hodnoty v rozumné míře tak, aby váš motor podával o něco lepší výkon, a zároveň aby již neměl tak velký apetit. Díky tomu budete na silnici rychlejší, budete moci rychleji a tedy bezpečněji předjíždět jiná vozidla a zároveň bude blahem vrnět i vaše peněženka, protože jí nebude provoz vozu tolik ubírat.

Na koho se obrátit

Pokud byste měli o takovou úpravu zájem, pojďme si říci jak na chiptuning. Nejlepší možností je vybrat ti takového poskytovatele této služby, na kterého máte skutečně dobré preference, který vystupuje dostatečně seriózně a hlavně takového který neslibuje zázraky na počkání za ty nejnižší ceny.

Takový odborník vám jasně vysvětlí, jaký zásah bude ve vašem voze proveden, nikterak jím neohrozí životnost vašeho motoru a navíc vám provede změny takovým způsobem, že bude vše možné navrátit do původního stavu, aniž byste museli mít z čehokoliv strach. Dnes již navíc lze provést takový chiptuning, aby byl v souladu se zákonem a tedy legální a bez obav, zda váš vůz projde technickou kontrolou či nikoliv.

Pokud tedy chcete přistupovat ke svému vozu racionálně, rozhodně byste měli zvážit aplikace chiptuningu na motor vašeho milovaného vozu.

Květen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031