1Presta.cz má řešení pro každého

18 prosince, 2018 By admin

1Presta.cz má řešení pro každého

Každý e-shop potřebuje něco jiného. Je potřeba zvážit všechny atributy, jako je cílová skupina, množství produktů, objem tržeb nebo prodejní odvětví, ve kterém se realizujete.

Informace do začátku

Úvodem si řekneme, že PrestaShop je opensourcové řešení internetové obchodu a je zdarma. Pro laika však může být složité nastavit vše tak, aby to fungovalo a nějak vypadalo. Pojďme se podívat na některé balíčky, které 1Presta.cz nabízí. Každý balíček je pečlivě sestaven pro potřeby jednotlivých kategorií e-shopů, jejich součástí je široká škála služeb.

Základní řešení pro malé „obchůdky“

Je-li vaším cílem vlastnit e-shop s pár desítkami produktů, je jasné, že nebudete chtít dát za e-shop hromadu peněz, ale bude pro vás důležité, aby cena odpovídala předpokládaným tržbám. Pro malé podnikatele je vhodným produktem 1Presta Basic, což je řešením pro prodejce s objemem produktů do 2 000 položek. Cena je stanovena na 1 995 Kč/měsíc.

Připravte se k rozletu

Pro ambicióznější podnikatele, kteří se chtějí pyšnit širší škálou produktů, které čekají na své kupující, a pohybujete se v oblasti od 2 000 do 5 000 položek, pak zajisté sáhnete po balíčku služeb zvaném 1Presta Profi. Ten je oceněn na 3 995 Kč/měsíc. Obsahem jsou například dvě hodiny programátorských či grafických úprav a prací nebo úprava e-shopu na míru.

Na křídlech svobody

Pro velké e-shopy, které překročí hranici 10 000 produktů a jdou ještě dál až za hranice představ kupujících, je zajímavou možností prémiová služba 1Presta Ultimate. Tady už je vše o dohodě. tedy i cena PrestaShop. Získáte navíc mnoho prémiových funkcí.

Jak vidíte, cena se odvíjí od počtu produktů a je přívětivá v každé kategorii. Je to firma s profesionálním přístupem, která předává své know-how a tvoří hezčí e-shopy – a to se cení! Jejich vizitkou je mnoho spokojených zákazníků ve všech kategoriích.