Každému iPhonu sluší pouzdro z pravé hovězí kůže

19 května, 2021 By admin

Každému iPhonu sluší pouzdro z pravé hovězí kůže

Jak často používáte svůj iPhone? Mnoho lidí ho prakticky nepustí z ruky. Je vzrušující mít po ruce přístroj, která nám nabízí tolik možností. Ačkoliv jsou iPhony velmi odolné, bohužel nevydrží všechno. Když nám spadne na tvrdý povrch, jde o moment, kdy se zastaví čas a my se jen v duchu modlíme, aby to telefon ve zdraví přežil. Každému telefon občas spadne a je vhodné být na takové momenty dostatečně připravený. Má váš iPhone stylové pouzdro?

Pouzdro, které nic nepřekoná

Když svůj iPhone obalíte silikonem nebo plastem, poskytnete mu ochranu, ale jde o pouzdro, které má mnoho lidí, není nijak výjimečné a váš telefon s ním nikoho neohromí. Telefon by měl ke každému uživateli skvěle pasovat, proto je na trhu tolik krytů a pouzder, aby si každý vybral barvu, motiv nebo materiál, který se k němu nejvíce hodí. Pokud máte rádi eleganci, jedinou možnou volbou by mělo být kožené pouzdro na iPhone.

Vyhněte se však napodobeninám, pokud chcete mít jistotu, že jde o pravou hovězí kůži, vybírejte vždy pouzdra značky iCarer. Jsou velmi stylová, nabízí se vám v různých provedeních, třeba jako kryt nebo knížkové pouzdro. Nabízí se také v několika základních barvách. Tyto kryty můžete vybírat pro všechny modelové řady iPhonů a to v eshopu Finecase.cz. Nabízí produkty iCarer i pro další produkty Applu, třeba pouzdra pro iPad, řemínky pro Apple Watch a další.

Zajistěte si také důležité příslušenství

K iPhonu potřebujete i další důležité příslušenství a v sortimentu eshopu ho naleznete. Důležité jsou tvrzená skla pro iPhone, protože displej je tou nejdražší a nejcennější částí, která se může při ošklivém pádu snadno poškodit. Vybírat můžete také třeba kabely, držáky, sluchátka, selfie tyče a mnoho dalšího. Inspirujte se nabídkou a zajisté si v ní vyberete.