Vyberte si dodávku vyhovující vašim potřebám

29 listopadu, 2022 By admin

Vyberte si dodávku vyhovující vašim potřebám

Podnikáte a potřebujete přepravovat drobný materiál nebo nářadí? Pak je vhodnou volbou třeba pořízení dodávky L2H2.

Na co se zaměřit při výběru dodávky?

Především je potřeba si uvědomit, jaké náklady bude dodávka přepravovat nebo zda bude přepravovat také osoby a případně jaký počet. Budete ji využívat pro jízdu na krátké nebo dlouhé trasy? Bude jezdit jenom u nás, nebo občas podnikne i cestu do zahraničí? Pro delší jízdy je dobré pouvažovat o komfortu pro řidiče v kabině. Mezi komfortní prvky patří sedadlo s ergonomikou, nastavitelný volant, klimatizace nebo třeba rádio.

Budete potřebovat přepravní prostor, který bude od řidiče oddělený pevnou přepážkou nebo mříží? Takováto dodávka je určená třeba pro přepravu drobného zvířectva.

Také je dobré zvážit dostupnost náhradních dílů, případně servisu.

Na koho se obrátit?

Přemýšlíte-li nad tím, že si pořídíte novou dodávku, porozhlédněte se na webu nasedniajed.cz. Naleznete zde dodávky připravené k okamžitému prodeji. Web se specializuje jak na valníky s plachtou, tak i na další typy nástaveb. Také nabízí klasické furgon dodávky. Celková hmotnost dodávek je do 3,5 t. K jejich řízení vám postačí řidičský průkaz skupiny B, neplatíte žádné mýto, nepotřebujete tachograf. Všechna vozidla z nabídky jsou vhodná i pro mezinárodní přepravu. Jedná se o kvalitní české nástavby.

Tip pro vás

Šikovným pomocníkem jsou dodávky L3H2. Řidiči uvítají posilovač řízení. Pohodlné řízení a komfortní jízdu umožňuje i výškově nastavitelný volant nebo sedadlo řidiče. Kabinu a nákladový prostor odděluje plechová příčka. Na podlaze nákladového prostoru jsou umístěné pevné úchyty. Na straně spolujezdce se nachází dvoumístná lavice a posuvné dveře. Zadní část se otevírá pomocí neprosklených zadních křídlových dveří.

Bezpečnost zajišťuje ABS s brzdovým asistente. Podrobnější informace o tomto modelu naleznete na stránkách společnosti.