Vydělávejte si nakupováním

21 prosince, 2018 By admin

Vydělávejte si nakupováním

Nákupy, nákupy a opět nákupy. Vánoční svátky se točí kolem nákupů a můžete si sebevíc říkat, že vy tomu shonu nepodlehnete, že Vánoce se vás netýkají, ale stejně se to každého alespoň částečně dotkne. Většina nakonec nákupní horečce podlehne. Dá se tomu vánočnímu shonu vyhnout a ještě na tom vydělat? Na tipli.cz to jde! Nakupujete z pohodlí domova a ještě se vám vrátí část peněz z vašich nákupů.

Vážně to funguje?

Zní to jako hloupost, ale princip je velmi jednoduchý. Jedná se o určitý druh reklamy. Přes tipli.cz nakoupíte zboží, které sháníte nebo potřebujete. Objednávka probíhá úplně stejně jako v běžných e-shopech. Tipli.cz je pouze rozcestník. Po dodání zboží a vašem následném zaplacení vám tipli.cz pošle určité procento z nákupu zpět. Prodejci platí tipli.cz za dodání nových zákazníků a ti se s vámi o vydělané peníze podělí. Jednoduché a chytré.

Je zboží kvalitní?

Společnost tipli.cz spolupracuje s výrobci a dodavateli mnoha předních a známých značek. Obchodů na tipli.cz naleznete více než dva tisíce a využít můžete i jejich slevové kupóny. Nakoupit tak můžete oblečení, kosmetiku, elektroniku, věci domácnosti. Vše potřebné pro děti nebo také pro zvířecí mazlíčky seženete tipli.cz.

Jak je to s reklamací?

Reklamace probíhají stejně jako u každého nákupu přímo u výrobce nebo dodavatele zboží. Nemusíte se tak bát, že nebude vaše reklamace vyslyšena.

Nakupujte na Vánoce

Nyní vše potřebné víte a můžete tento slevový portál použít k nákupům dárků pro všechny členy rodiny, kamarády, kolegy….prostě pro všechny. Nákupy tak zvládnete během jediného dne za nižší ceny a jako bonus dostanete část peněz zpět. Nákupní horečka a shon se vás nebudou týkat a vy se tak můžete ostatním smát z pohodlí vašeho domova s horkým vánočním punčem v ruce.