Riello UPS: Kvalitní záložní zdroje nejen pro firmy

29 dubna, 2020 By admin

Riello UPS: Kvalitní záložní zdroje nejen pro firmy

Záložní zdroj nad zlato. Vytáhne vás z bryndy, když to nejvíce potřebujete. A to se cení. Stejně tak jako kvalita a vysoký výkon UPS Riello.

Kvalitní záložní zdroj se dá vyvážit zlatem. Proč? Vždyť ho po většinu času nepotřebujete… To je sice pravda, jenže koho zajímá většina času? To nejhorší se děje v jednu chvíli. V jeden okamžik, kdy se veškeré snahy rozpadnou v prach. A v tu chvíli oceníte služby kvalitní „UPSky“.

Co je to UPS?

Než přejdeme k samotnému představení UPS Riello, pojďme si říct, co to vůbec UPS je. Odpověď je jednoduchá. Jedná se o záložní zdroj, který zajistí dodávku elektrické energie v době, kdy elektřina vypadne. Tato zařízení se používají poměrně běžně. A to nejen v podnikové sféře, ale i v domácnostech. UPS vám totiž poskytne dostatek času na bezpečné vypnutí daného zařízení.

V domácnosti se setkáte zpravidla s offline UPS. Jedná se o nejlevnější variantu, která se často připojuje do sítě jen s pomocí kabelu. Rychlost přepnutí je poměrně malá. U některých zařízení se tak můžete potýkat s problémem, že se vypne dřív, než záložní zdroj vůbec začne pracovat. U online a line-interactive se prodleva snižuje. Jejich cena je ale o poznání vyšší.

Nabídka pro každého

Riello UPS paří mezi rozšířené a oblíbené poskytovatele těchto zařízení. Tradiční výroba a ověřené postupy je vyšvihly doslova na vrchol. Není divu. UPS Riello s dlouholetou tradicí nabízí vysokou spolehlivost a řešení pro menší podniky, ale i velké společnosti. Vybírat můžete záložní zdroje s nízkou i velkou kapacitou. Zkrátka takové, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám a nárokům.

Široké spektrum výrobků Riello dokazuje už rozpětí zařízení s různou kapacitou. Zákazníci si tak mohou pořídit malé záložní zdroje s kapacitou 400 VA. Velká datacentra zase mohou sáhnout po řešení, který disponuje elektrickým výkonem 6,4 MVA.