Recenze Huawei Watch 3

1 října, 2021 By admin

Recenze Huawei Watch 3

Tento článek je recenzí Huawei Watch 3. Nejsem profesionál s těmito hodinkami, takže vám opravdu neříkám, jak jsou dobré, jen že jsou příjemné na pohled i na používání. Také nebudu lhát a říkat, že jsou nejstylovější nebo nejtrvanlivější. Mají své nedostatky, ale existuje spousta pozitiv, kvůli nimž stojí za to si je koupit, pokud se přes to dokážete dostat. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, proč si myslím, že za ty peníze stojí.

Začnu tento článek tím, že pro tuto verzi hodinek huawei je k dispozici pouze jeden ciferník. Pokud se chystáte koupit jednu z těchto krásek, budete se chtít ujistit, že se vám líbí ciferníky. K dispozici jsou čtyři ciferníky a všechny jsou černé. Nejsou to absolutně nejlépe vypadající ciferníky, ale dělají vše, co byste od ciferníku Huawei očekávali. Je skvělý nápad projít si malé černobílé video a zjistit, jak budou všechny funkce těchto hodinek vypadat.

Jako u všech chytrých hodinek má i Huawei Watch 3 vlastní galerii aplikací. Můžete si stáhnout libovolný počet aplikací, aby byl váš zážitek s hodinkami ještě lepší. Miluji možnost přístupu ke svým oblíbeným na jedné snadno použitelné domovské obrazovce. Galerie aplikací usnadňuje hledání aplikací, které by vás mohly zajímat, podle kategorie nebo podle toho, jak jsou pro vás užitečné.

Velkou vlastností hodinek Huawei Watch 3 je, že mají posuvnou funkci, díky níž celé hodinky vypadají jako mini počítač. Jinými slovy, hodinky Huawei Watch 3 fungují, jako byste psali na virtuální klávesnici. To je opravdu dobrá věc, protože můžete používat aplikace jako zprávy, internet, e -mail a mnoho dalšího. Otočná korunka také usnadňuje používání obrazovky.

Obrazovka a digitizér hodinek Huawei jsou pěkné i velké. Obrazovka je také dokonale jasná a jasná, dokonce i za jasného světla. Ciferník je tenký a elegantní, pouze s malým rámečkem na pravé nebo levé straně obličeje. Tyto hodinky vypadají skvěle, dokonce i se dvěma malými tlačítky na pravé straně.

Hodinky Huawei mají trochu slabou výdrž baterie. To je však pouze důsledkem softwaru hodinek, a nikoli výsledkem skutečné baterie. Zdá se, že výdrž baterie u Huawei se liší v závislosti na tom, jak hodinky používáte, jak je používáte a jak je baterie nakonfigurována. Zdá se, že existuje jednoznačný odkaz na skutečnou výdrž baterie hodinek a bezdrátové nabíjení hodinek. To znamená, že pokud hodinky používáte každý den, budete se pravděpodobně muset ujistit, že výdrž baterie vydrží o něco déle.

Kabát uPVC znamená, že získáte plnou ochranu v dešti, i když jste venku. To znamená, že hodinky Huawei můžete nosit na místech, kde byste normálně mohli nosit kožený nebo plastový řemínek na zápěstí. To znamená, že můžete bez obav vyrazit na safari nebo dokonce na plavbu. Tyto hodinky jsou voděodolné do úrovně kolem padesáti metrů. To je výrazně větší než hodnocení sto metrů u většiny ostatních bezdrátových nositelných zařízení.

Nakonec musíme zmínit galerii aplikací. Toto je nová funkce, která je součástí mnoha modelů Huawei. V něm se uživatelé mohou podívat na všechny aplikace, které byly pro tyto hodinky vytvořeny, i na ty, které si mohou stáhnout z trhu Amazon. Je to skvělý způsob, jak si uživatelé mohou udělat představu o tom, jak užitečné tyto hodinky mohou být, a také poskytuje kupujícím způsob, jak zjistit, jaké aplikace by si mohli koupit.