Přestalo vás vaše stávající zaměstnání naplňovat?

15 ledna, 2019 By admin

Přestalo vás vaše stávající zaměstnání naplňovat?

Odcházíte do práce bez nálady a vracíte se domů frustrovaní a vyšťavení? Jste popudliví a svou práci nesnášíte? Myslíte si, že máte na víc, ale nadřízení vás neustále přehlíží? Odnáší to vaše rodina? Změňte to. Kdy jindy změnit svůj život, než v době, kdy nabídka pracovních míst převyšuje poptávku. Využijte této skvělé doby, začněte si více věřit a zaregistrujte se zcela zdarma hitprace.cz, kde si můžete prohlédnout přes 80 000 volných pracovních pozic.

Začněte správně napsaným životopisem

Předloh k sepsání životopisu naleznete na internetu mnoho, proto to jistě pro vás nebude problém. Překontrolujte raději několikrát správnost všech údajů. Pokud máte emailovou adresu např.: Kočička69@…..cz, změňte si ji na nějakou formální adresu. Takhle dobrý dojem opravdu neuděláte. Mnoho nezaměstnaných tuto kolonku podceňuje. Připraveno a zkontrolováno? Můžete začít s vybíráním pracovních pozic přímo pro vás. Na hitprace.cz si můžete vyfiltrovat lokalitu ze které se vám budou zobrazovat volná místa HPP, ale také brigády nebo práce na částečný úvazek. Když vás nějaká nabídka zaujme, pošlete životopis jako přidanou přílohu do emailu nebo ho přineste osobně vytištěný do sídla společnosti. K životopisu přiložte krátký a stručný motivační dopis, ve kterém se nebojte vyzdvihnout, proč by si firma měla vybrat právě vás. Nabídka k pracovnímu pohovoru nebo pozvánka k výběrovému řízení na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Pokud vás žádná nabídka nezaujala, můžete na hitprace.cz bezplatně zveřejnit svůj životopis a stručně napsat jakou práci hledáte. Zaměstnavatelé, kromě zadávání svých poptávek, si také prohlíží zveřejněné nabídky lidí, kteří hledají zaměstnání nebo chtějí změnu. Nenechte nic náhodě a také zveřejněte svou poptávku po lepším zaměstnání. Pracovní uplatnění se odrazí i ve vaší dobré náladě, což jistě vaše okolí ocení.