Ovoce, čokoláda a alkohol – existuje snad lepší kombinace?

15 října, 2021 By admin

Ovoce, čokoláda a alkohol – existuje snad lepší kombinace?

Všichni známe to nejtradičnější ovoce, které se hodí k čokoládě. A jsou to právě jahody, jejichž chuť se s čokoládou perfektně doplňuje. Kdo by snad tvrdil, že neochutnal jahodu máčenou v čokoládě, tak by tento fakt zřejmě popíral. S jahodou je čokoláda ještě jemnější a daleko více se rozplývá na jazyku. A fantazii se meze nekladou.

Použít se dá jakákoliv čokoláda – od hořké a mléčné až po bílou. Exkluzivní design dodáte jahodě tak, že ji namočíte do mléčné čokolády a pokapete třeba bílou čokoládou. Mimo jiné jsou u Frutiko k dispozici také ovocné bonboniéry.

Nemusíte se do ničeho nutit a tvořit doma, nechte to na nás

Nicméně tvořit se doma s perfektním „lookem“ zabere spoustu času a úsilí. Navíc ne každý z nás je tak dokonale zručný, aby pak takové jahody mohl předložit svým hostům. I vaše rodina si zaslouží něco lepšího.

Frutiko jsou mistři a vytvořit na tisíce špičkových kousků, není žádný problém. Efektivní bílé pruhy polité přes mléčnou čokoládu jsou luxusní! A co teprve, když se do jahody namočené v čokoládě zakousnete. Nabudete dojmu, že máte doslova „nebe v hubě“. Ač se tak přezdívá úplně jiným dezertům, dovolili jsme si tento termín použít i tu.

Jahody s čokoládou se však skvěle párují i s alkoholem

Nezapomeňte, že se oslava neobejde ani bez kvalitního pití. Jahodová pálenka určitě naplní vaše představy. Někdo raději jemný alkohol, jiný drsný, ale pálenka splňuje obojí. Je pro něžné ženské pohlaví, ale současně neurazí ani toho nejdrsnějšího muže.

Popíjet v páru, nechat se vzájemně krmit jahodami a přitom si popovídat, to vše dodá partnerství tu správnou jiskru. Ochutnejte z našeho nabízeného sortimentu pálenky. Která bude ta vaše ovocná pálenka? Můžete své milé při této příležitosti darovat taktéž ovocné kytice.