Máte nedostatek informací? S tímto projektem už nebudete

16 září, 2020 By admin

Máte nedostatek informací? S tímto projektem už nebudete

Máte pocit, že se k vám nedostane dostatek důležitých informací? Zpravodajské servery nás často krmí nedůležitými informacemi a přitom nám řada důležitých událostí zcela uniká. Je smutné, že se celé řadě důležitých témat nevěnuje tolik pozornosti, kolik je potřeba. Pokud chcete být v dnešní době v obraze, nestačí vám sledovat jen jeden server, dokonce ani komerční servery nejsou vždy nezaujaté a mnoho informací neuvádějí. Pokud chcete mít jistotu, že jste se za uplynulý den dozvěděli vše důležité, je pro vás jako stvořený projekt na webu https://www.cerstvezpravy.cz/.

Projekt Cerstvezpravy.cz

Jeho cílem je monitorovat obsah na důležitých serverech a pečlivě ho třídit podle kategorií. Najdete zde všechny důležité kategorie, od zpravodajství až po sportovní články, kulturu, technologii, bulvár, bydlení, auto&moto, ekonomiku a mnoho dalšího. Jak se články z různých zdrojů třídí? V každé kategorii máte boxy podle zdrojů a v každém z nich jsou články, které v daný den vyšly. Na jedné stránce tedy můžete sledovat obsah z velkého množství serverů najednou. Obsah je zde formou titulků, stačí si tedy přečíst titulky a pokud vás nějaký titulek zaujme, jednoduše si ho rozkliknete a můžete si přečíst celý článek.

Takto budete kompletně informovaní a zároveň ušetříte čas tím, že se nemusíte brodit přes články, které vás nezajímají. Každý si zde přijde na své, pokud vás zajímají články o bydlení, najdete zde články o bydlení z několika serverů najednou, takže máte hned k ruce mnohem více informací a inspirace. To samé platí o ostatních kategoriích, třeba o sportu, pokud jste sportovní fanoušci a máte pocit, že sledovat jeden server je málo, Čerstvé zprávy vám umožní sledovat všechny důležité sportovní novinky a události z mnoha zdrojů a jednom místě. Nenechte si důležité zprávy uniknout, s čerstvými zprávami budete mít přehled o všem důležitém.