Kde najdete spolehlivý autoservis?

19 listopadu, 2020 By admin

Kde najdete spolehlivý autoservis?

Hledáte spolehlivý autoservis? Každý řidič by měl mít po ruce autoservis, na který se může kdykoliv obrátit v případě poruchy vozu, přezutí pneumatik nebo dalších služeb. Ne každý má s autoservisy dobré zkušenosti a snaží se proto najít jiný servis. Správný servis by měl disponovat zkušenými mechaniky, moderním vybavením, rozumnými cenami, profesionálním a lidským přístupem. Také by měl nabízet kompletní služby autoservisu a pneuservisu, abyste se nemuseli obracet na více servisů. Všechny tyto atributy splňuje autoservis Hlučín.

Co vám autoservis Hlučín nabízí?

Většina řidičů potřebuje vůz každý den a je pro ně nemyslitelné nechávat vůz v servisu několik dní. Zde vám vůz opraví v nejrychlejším možném termínu. Nemusíte se zde bát nečekaných výdajů, na základě osobní návštěvy nebo telefonátu vám připraví podrobný rozpočet oprav, abyste předem mohli počítat s celkovými náklady za opravy. Realizují zde jak drobné, tak i rozsáhlé opravy vozu.

Mezi základní služby patří geometrie náprav, která se provádí za použití moderní 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Dělají zde také diagnostiku motoru u osobních i užitkových vozidel, týká se naftových i dieselových motorů i většiny značek vozidel. Kromě diagnostiky vám u motorů zajistí i potřebné opravy, od výměny oleje, rozvodů, vodních čerpadel a spojek až po opravy hlav motorů, opravy chladičů aj. Opraví vám zde také podvozek, nabízí kompletní opravy, včetně brd, kulových čepů, tlumičů, pružin, silentbloků, ramen, stabilizátorů, poloos a řízení. Počítat můžete i s výměnou čelních skel, karosářskými pracemi, montáží tažných zařízení, montáží zámků řazení, plnění klimatizací, montáží výfuků aj. Pokud potřebujete kvalitní servisní práce, neváhejte autoservis kdykoliv kontaktovat na telefonu 591 001 002. Můžete ho rovněž rovnou navštívit na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2, Hlučín.