Jak si zařídit dílnu?

23 února, 2019 By admin

Jak si zařídit dílnu?

Kutilství již dávno není pouze výhradou mužů, ale i žen. Základní nářadí má doma téměř každý – kladivo, šroubovák a metr najdete skoro ve všech domácnostech. Mnoha lidem se však nechce platit za drahé řemeslníky, kteří jdou často těžko sehnat, a proto si pořídí další nářadí a s pomocí internetu nebo zkušenějších kamarádů se do oprav, montování nebo samotné stavby pouští sami. Také to znáte? Jenže po několika menších úpravách zjistíte, že vaše vrtačka z marketu nefunguje. Společnost Stanley Fatmax sází na kvalitu a dlouhověkost svých produktů v oblasti nářadí a jejich cílem je, vaši práci vám, co nejvíce usnadnit a urychlit.

Co nesmí ve správné dílně chybět?

Různé police a úložné boxy by měly být vaším prvním krokem při zařizování dílny. Vytvořte místo, kam bude své nářadí ukládat. Když budete vše přehledně srovnané, později to jistě oceníte.

Základem vybavení každé dílny, ale také běžné domácnosti je vrtačka. Bezuhlíková vrtačka společnosti Stanley Fatmax vám zajistí při vrtání nadstandardní luxus. Oproti běžné aku vrtačce má bezuhlíková aku vrtačka delší výkon, vysoký kroutící moment, což mnoho řemeslníků velmi oceňuje, velký rozsah otáček. Při vrtání touto vrtačkou nedochází k téměř žádnému tření a jiskření. Vrtačka je robustní a kvalitní, ale přesto zůstává lehká a velice snadno se s ní manipuluje.

Bezuhlíkové, nabízí společnost Stanley Fatmax, také kombinaci vrtacího a sekacího kladiva, které využijete při vrtání do velmi tvrdých materiálů. Oproti běžné příklepové vrtačce má jiný mechanismus, který nesnadné vrtání velmi ulehčuje, nepotřebujete k ní příklep ani při vrtání do tvrdých materiálů. Kromě klasického vrtání dovedou kladiva Stanley Fatmax také sekat.

Elekronářadí existuje mnoho druhů a záleží jen na vás, v jaké míře se chcete kutilství věnovat. Vedle různých druhů elektronářadí budete do dílny potřebovat také ruční nářadí a velkým pomocníkem v kutilství je laserová technika, která nejen, že zaznamená vaše naměřené údaje, ale také umí různé druhy výpočtů.