Huawei Band 6, nástroj pro správu času a zdraví

29 října, 2021 By admin

Huawei Band 6, nástroj pro správu času a zdraví

Čas je vzácný, život je nesmírně vzácný Technologie Huawei je zaměřena na zákazníka a v duchu inovací a vytváření hodnot se neustále snažíme uspokojovat potřeby uživatelů v oblasti elektronických produktů. Jako doplněk, který spojuje praktičnost, přenosnost a módu, se hodinky odedávna objevují na zápěstích mnoha úspěšných lidí. Byl vydán Huawei Band 6, který se zaměřuje na lidské zdraví a poskytuje uživatelům nové záruky pro zdravý život a řízení času.

Huawei Band 6 má rozměry těla 43 x 25,4 x 10,99 mm a je lehký.Jeho vodotěsný výkon může být vhodný pro plavání na krátké vzdálenosti na mělčině. Huawei Band 6 využívá k nabíjení tradiční magnetickou nabíječku.Díky silné výdrži baterie nemusíte trávit příliš mnoho času nabíjením. Pokud nosíte tento náramek Huawei chytrý band 6, možná zjistíte, že jeho výdrž baterie je až dva týdny.

Vzor ciferníku těchto chytrých hodinek si můžete vybrat. Huawei Band 6 má mnoho designů a vždy se najde ten, který vám bude vyhovovat. Podle nálady si můžete vybrat libovolný ciferník, který se vám líbí. Navíc si jej můžete přizpůsobit.Huawei Band 6 zobrazí na číselníku stav dosaženého cíle v objemu cvičení, což vám pomůže vytvořit si lepší návyky a poskytne datovou podporu pro vaše zdraví.

Shrnutí Huawei Band 6

Stylový vzhled má náramek Huawei 6. Tento náramek je dostupný ve čtyřech barvách řemínku: grafitově černá, lesní zelená, jantarová svítání a růžová třešňový květ. Tyto hodinky mají také funkci připomenutí hovoru a zprávy.Pokud je váš Huawei Band 6 připojen k vašemu mobilnímu telefonu, když vaříte v kuchyni, můžete na obrazovce náramku jasně vidět připomenutí hovoru a cítit vibrace tohoto náramku. Chytrý náramek Huawei vám navíc poskytne informace o počasí v reálném čase, takže můžete bez obav vyrazit ven. Po pečlivém výzkumu a vývoji společností Huawei dokáže tento náramek měřit váš srdeční tep, průtok kyslíku v krvi a dokáže se postarat i o menstruační cykly žen. Měří váš spánek a stres na základě algoritmů. Má oslnivý celoobrazovkový displej. Je také vybaven měkkým páskem pro zvýšení pohodlí zápěstí a technologie Huawei úzkostlivě vylepšuje uživatelský zážitek.

Design a materiály:

Řemínková část hodinek Huawei Band 6 je vyrobena z ultralehkého a ultraměkkého silikonového materiálu, který byl precizně zpracován a má skvělé voděodolné a proti ušpinění.

Velikost obrazovky je 1,47 palce, pomocí barevné čtvercové obrazovky AMOLED, vysoké rozlišení, dobrá přesnost dotyku. HUAWEI Band 6 Obrazovka má také velmi tenký rám a poměr obrazovky k tělu 64 %. Pouzdro hodinek je vyrobeno z vyztuženého polymerového vlákna a na boku je tlačítko pro ovládání chytrého náramku, přes které můžete provádět požadované operace. Huawei Band 6 využívá ke sledování vašeho zdraví v reálném čase optický snímač srdečního tepu.Tento chytrý náramek lze spárovat také s Androidem 6.0 a vyšším a iOS 9.0 a vyšším. K dispozici jsou také standardní nabíjecí kabely a základny, které můžete použít.

Závěr

Huawei Technologies propaguje tento HUAWEI Band 6 většině českých uživatelů

Můžete si vybrat vysoce kvalitní elektronické produkty, jako jsou mobilní telefony a tablety Huawei. Chytrý náramek Huawei dělá vaše tělo zdravějším a váš život lepší.