Hrajeme počítačové hry

3 dubna, 2019 By admin

Hrajeme počítačové hry

Hráči počítačových her se dělí do několika kategorií. Jsou takoví, kteří hrají pouze příležitostně, další navštěvují imaginární světy pravidelně, ale když jim to nevyjde, nic se nestane, a potom jsou notoričtí hráči, kteří se od monitoru prakticky neodlepí. Různé skupiny hráčů mají logicky jiné potřeby, co se týká vybavení a her. Při výběru herního PC je tedy třeba mít na paměti, pro koho jej kupujete. Ti nejzarytější hráči obvykle také bedlivě sledují trh s herními PC komponenty a vyměňují neustále jednotlivé části za výkonnější a novější. Zdaleka ne všichni to ale potřebují.

Vybíráme nový PC

Chcete-li vybrat nový herní PC, je třeba se nejprve zamyslet nad požadovaným výkonem sestavy. Jaké hry nejčastěji hrajete? Čekáte-li netrpělivě, až konečně vyjde nejnovější hra, která je náročná na grafiku, paměť i procesor, je třeba vybírat z nejvýkonnějších řad herních PC. Abyste nemuseli slevovat z požadavků na kvalitu při hraní a výkon PC vám vydržel i do budoucna, je dobré myslet na rezervu výkonu.

Méně náročným hráčům bude jistě stačit herní PC sestava z řady Falcon, které zvládají na vysoké úrovni současné hry, ovšem na ty nejnáročnější si můžete troufnout pouze se sníženou kvalitou. O třídu vyšší výkon můžete očekávat od herních sestav Leopard, které umožňují hraní i těch nejnáročnějších her v maximálním nastavení. PC sestavy Wolf představují ideální volbu pro každého, kdo chce mít rezervu výkonu do budoucna. Ovšem absolutní špičku představují rychlé a výkonné herní PC sestavy Panther a Zombie Machine, které osloví ty nejnáročnější hráče. Chcete-li počítačovou herní sestavu odpovídající vašim požadavkům, nechte si poradit od zkušených odborníků a nechte si doporučit herní PC sestavu odpovídající vašim nárokům.