Chcete si pořídit Mac, avšak máte hluboko do kapsy?

29 března, 2019 By admin

Chcete si pořídit Mac, avšak máte hluboko do kapsy?

Produkty značky Apple se řadí mezi naprostou špičku v oblasti internetových a moderních technologií. Mnozí odborníci i lidé z široké veřejnosti na ně nedají dopustit kvůli neustálým inovacím a nadčasovému designu. Avšak i tato zařízení, stejně jako většina ideálních věcí, má velkou pihu na kráse. Je jí přemrštěná cena, která může být až třikrát větší než u obdobného zařízení konkurenčního výrobce.

Jak tento problém vyřešit?

Velmi vhodným řešením se zde stává koupě použitého Macbook zařízení. Nutné je ovšem vybrat si kvalitní obchod, který garantuje servisní záruky. Obtíží u pořízení již používaného zařízení totiž mohou být skryté závady, jež se stávají strašákem pro mnoho uživatelů. Jestliže však seženete prodejnu, která nabízí stoprocentní otestování certifikovanými a zkušenými zaměstnanci, nemáte se čeho bát. Do prodeje totiž pustí pouze nezávadná zařízení, která budou srovnatelná s těmi zbrusu novými.

Vyplatí se taková koupě?

Samozřejmě, že pro toho, kdo si koupí zcela nový poslední model počítače Mac, nehraje cena až tak velkou roli. Pohybuje se v pětimístných cifrách značně převyšujících průměrnou mzdu, u speciálních modelů dokonce mnohokrát. Avšak pokud si chcete pořídit obyčejnější model, může se vaše úspora financí dostat až přes hranici 5 tisíc korun, což určitě není zanedbatelná částka.

Jak poznat kvalitní obchod s tímto sortimentem?

Největším zádrhelem při pořízení použitého zařízení Apple je najít vhodný Macbook e-shop. Nejen, že nabízí již zmiňované servisní ověřování skrytých závad u všech zařízení, ale také nabízí 24-měsíční záruční dobu nebo možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, jestliže s ním nejste spokojeni. Jistě oceníte i přetrvávající technickou a uživatelskou podporu, kterou budete využívat zejména v případě, že jste novým uživatelem těchto produktů. Uvítáte také možnost nákupu na splátky či finanční leasing.

Pokud toužíte po novém Apple zařízení, neváhejte a poohlédněte se po nějakém použitém. Je prakticky stejné jako nové, avšak finanční úspora je značná.