3 důvody, proč outsourcovat vaši IT oddělení

2 prosince, 2021 By admin

3 důvody, proč outsourcovat vaši IT oddělení

IT oddělení a správu sítí je možné v dnešní době jednoduše outsourcovat. Komu ale správu předat? A proč to vlastně udělat? Na to odpovídáme v tomto článku.

Outsourcovat vaše ICT se možná vyplatí i vám. Pokud vsadíte na společnost JiSit, získáte tak celou řadu zajímavých benefitů za jednu zajímavou cenu. A na tyto benefity se v následujících řádcích podíváme.

Síť na paušál

Kvalitní ICT vybavení je poměrně drahá záležitost. Obzvlášť v dnešní době, kdy stále chybí mikročipy a celá řada dalších materiálů. Proto je skvělé, když na špičkovém vybavení můžete takovýmto způsobem výrazně ušetřit. Společnost JiSit vám totiž nabízí jedinečnou možnost v podobě sítě, kterou bude platit pomocí paušální platby. Vy tak dostanete kvalitní a špičkové vybavení od předních výrobců a vzdálenou správu vaší sítě za jednu cenu. To se vyplatí, že?

Efektivní návrh sítě

ICT služby od společnosti JiSit sází především na kvalitu a zkušenosti. A také na včasnou prevenci. V IT totiž není otázka jesli, ale kdy se něco stane. Zkušení profesionálové proto navrhují síť, aby byla odolná vůči výpadkům a dalším technickým problémům. Pokud ale k nějakým problémům nakonec dojde, jsou připraveni velice rychle reagovat. Vy tak žádné problémy nepocítíte. A už vůbec ne bankovní účet vaší společnosti.

Správa 24/7

Jsou výpadky, které se dají řešit na dálku, jiné je potřeba vyřešit na místě. O všechno se společnost JiSit postará. Vaši síť bude monitorovat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu – tedy nepřetržitě. Vy se tak nebudete muset bát, že kvůli nečekaným výpadkům zbytečně přijdete o svoje tržby. S JiSit se vám už nic takového opravdu nestane. Vy si tak budete moct užívat kvalitně navržené a stavební sítě, která bude dobře fungovat za jakýchkoliv okolností. A v případě jakýchkoliv výpadků očekávejte rychlé řešení.